Kombe VW T2

Shitet nga: xhelal dreshaj 27 Shk 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kambin volswagen T2 ne gjendje shum tmir kambi osht i qlajmrum denim ska . qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim