Kombe VW T4 dizel

Shitet nga: Tahir 06 Dhj 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
T 4 ka regjistrim deri nekorrik 2016 nderrimi I mundeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim