Kombi 207 diesel

Shitet nga: kreshnik 19 Gsh 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES KOMBI 207 DISELL NE GJENDJE PERFEKTE PA AS NI PROBLEM DISELL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim