Kombi

Shitet nga: Nissan 25 Jan 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi trasportues
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim