Korroci

Shitet nga: tahir 02 Mar 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Korroci oshte shume I fort edhe praktik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim