LT 28

Shitet nga: Nazi 03 Nën 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionet lt 28 dizel 2.4. _ 6 klipsh ne gjendje shum te mir pune ni vit te plot regjistrim rks i gatshem per pun plus extra te punum i ka gomat e mrama me nr 16 qe per pesh as nuk e vet qa ka narkum e shes per arsye se kam ble tjeter e mduhet me duganu tjetrit e sme duhet mo ky faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim