Mercedes Benz Kombi Trasporter

Shitet nga: Labinot 10 Tet 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 490 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Benz Kombi Trasporter i po sa ardhur nga Gjermani eshte ne qendje shum te mir.

ka vend te mjaftueshem per transportin e mallrave te ndryshem.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim