Mercedes Benz Sprinter 313 cdi 2.2 motori

Shitet nga: Xheku 20 Nën 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta Mercedes Benz Sprinter 313 CDI 2.2 kobit viti prodhimit 2001 ne gjendje te rregullt i sapoardhur nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim