Nissan Vanette

Shitet nga: Mustaf 07 Shk 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Nissan Vanette 2.3 diesel 5 shpejtsi lloj transporter 6 dyer bart deri 960 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim