Rimorkio

Shitet nga: idriz 04 Nën 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio shum e Ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim