Rimorkio

Shitet nga: Rimorkio 21 Shk 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio eshte ne gjendje shum te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim