Shes kombi t4

Shitet nga: arbnor 22 Jan 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin t4 ne gjendje te mir punu matorrin e mir dhe i fort 2.5hargjo shum pak ose nderroj me naj njo ma te madh se ky
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim