Shitet Kamioneta Mercedes Benz 313 CDI viti 2001

Shitet nga: Xheku 19 Nën 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta MercedesBenz 313 CDI motori 2.2 viti prodhimit 2001 . 95 kw km 233977 i sapoardhur nga Zvicra esht ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim