Shitet Kamioneta Mercedes-Benz Sprinter 313 Cdi

Shitet nga: Xheku 04 Dhj 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamioneta Mercedes -Benz Sprinter 313 CDI 2.2 viti i prodhimit 2001 - 95 kw 233977 km te kaluara i sapoardhur nga Zvicra ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim