Shitet pickup SEAT inca 1.9 SDI -99 me dogan

Shitet nga: endrit 01 Shk 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Vetura eshte ne gjendje trregullt me dogan te kryer viti i prodhimit 1999 nr.kontaktues 049-667-526
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim