Urgjentisht shes kamioneten Mercedes 601 D

Shitet nga: Niman 08 Shk 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës

Urgjentisht shes kamioneten Mercedes Daimler 601 D viti i prodhimit 1988 në gjendje shumë te mirë teknike dhe i rexhistruar. Kamioneta ka 3 dyer , si dhe ka mbulojën shumë pak të përdorur.I përshtatshëm për bartje të mallit deri në 1.5 ton

Cmimi simbas marrveshjes
044/ 268 065
045/679 976
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim