VW t4 2.4 tdi -95

Shitet nga: Avdullah 26 Dhj 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombi T4 2.4 Tdi me regjistrim te skaduar + 6 muaj denim , kombi osht ne gjendje te mir komforni i mir Golf 2 1.8 benzin viti 88 pa regjistrim , denim nuk ka , sport me felne teper te bukura Çmimi per te 2t bashk eshte 1300 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim