VW t4

Shitet nga: Ardit 07 Shk 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioneta osht ne gjendje prefekte e ruajtur , viber +37744314217
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim