kamion me kran

Shitet nga: sheremet 10 Nën 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 999 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion me kran ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim