mercedes 814

Shitet nga: agroni 02 Jan 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamjon mercedes 814 ne gjendje shum te mir esht edhe me ramp gjatsia 5.20 viti i prodhimit 1988 rigjistrim 1 vit gomat i ka te reja ose ndrroj me kamjon ma te madh per me shum informata na kontaktoni ne Nr.044326977
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim