studenice

Shitet nga: ymer kuqi 13 Mar 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin mercedes benz 307 viti i prodhimit 1987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim