u shit flm merr jep

Shitet nga: xhavit 27 Gsh 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet vw t4 1.9 dizell esht duplo kabin esht ne gjendje te rregullt per ma shum info kontaktoni 049 408 853
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim