u shit flm merr jep

Shitet nga: xhavit 27 Tet 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet vw t4 2.4 vit prodhimi esht 96 esht me 7 ulse esht ne gjrndje te rregullt dhe esht shum i ruajtur per ma shum info kontaktoni 049 408 853
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim