ESKAVATOR

Shitet nga: Nexhdet 10 Pri 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina ndërtimi
Shes Eskavatorin HITAQI 3.5 t në gjëndje të rregull Eskavatori posedon:2 korpa dhe hilltin, per qdo informatë mund të na kontaktoni ne 044 874 768 dhe 044 310 941 Istog
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim