MAKIN PER RRJETA

Shitet nga: skender 15 Nën 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina ndërtimi
SHITET MAKIN PER PRODHIMIN E RRJETAVE
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT DHE E GATSHME PER PUN
MAKIN PUNON EDHE TELIN ME PLASTIK
NDRRIMI I MUNDSHEM
GJENDEMI NE KILOMETRIN E 8 ;;;;KLIN-SKENDERAJ
044 603 442
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim