u shitt flm merrjep

Shitet nga: xhavit 02 Gsh 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Burim
shitet kambi vw t4 ka motorr 2.4 disel esht shum i mir dhe sidomos motorri per ma shum info kontaktoni 049 408 853 flm per mirkuptim pres blersin serioz

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim