Kombaj te sillazhit

Shitet nga: Besim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 000 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina korrëse
Shes kombaj te sillazhit ne gjendje shum te mir pune viti i prodhimit 1991 i ka dy hedera si dhe e ka valakt me thy kokrren e misrit e sa po ardhur nga italija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim