Kombaj zmaj 133 RM

Shitet nga: kombaj 05 Pri 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina korrëse
shes kombajen zmaj 133 rm ne gjendje te rregullt per me shum informata kontakto ne numer te telefonit bejm ndrrim mme ndonje kamionet mercedes 409 ose 410 si dhe me naj traktor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim