Grabuj-plugj

Shitet nga: Durim 02 Mar 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina lidhëse
shes grabujen,si dhe plugjt rrotulluse ne menyr mekanike per inf 049556570-044603429
Qmimi 1000 Te2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim