Kosë

Shitet nga: Smajl 03 Mar 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina lidhëse
Kosë dubrava ne gjendje shum te mir e bler para dy viteve shum ne gjendje te mir teknike dhe optike qmimin e ka 450 euro nr tel. 045563528 pres blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim