NEW HOLLAND 376

Shitet nga: Gazii 28 Dhj 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina lidhëse
shes press NEW HOLLAND 376 ne gjendje shum te mir pune edhe esht shum e rujtne si dhe lidh mir goma te reja per me shum hollsi na kontaktoni ne nr044485294
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim