PRESË PËR DUJË GJONDIR-342

Shitet nga: Nexhdet 16 Pri 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina lidhëse
Shes Presën per lidhjen e dujve të tipit GJONDIR-342
në shum të mirë për qdo informatë mund të na kontraktoni në numrat e telefonit
044-310-941 dhe 044-874-768
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim