Presa polistroj

Shitet nga: ylli 31 Maj 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina lidhëse
presa polistroj esht shum e mir dhe shum pak e perdorur viti i prodhimit esht 2011 esht ne gjendje shum te mir ka punu shum pak dhe bej ndrrim te mundshem me naj kombi ose vetur audi A4 pa dogan .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim