Shes pres

Shitet nga: Gentrit 12 Dhj 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina lidhëse
Shes pres ne gjendje shum te mir presa osht e ardhur nga sllovenija te intersuarit na kontaktoni ne tel 044276026 dhe 049155563
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim