blej kose dhe grabuja

Shitet nga: agim 12 Mar 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina lidhëse
blej keto mjete me cmim te arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim