u shitë

Shitet nga: Bedri 03 Maj 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   3 000 EUR

Komuna: Burim
Makina : Makina lidhëse
Rimorkio eshte e prodhimit te SIP eshte e perdorur shume pak eshte ne gjendje shume te mire dhe funksionon perfekt, eshte e 17 kubik dhe qmimi i i rimorkios te njejt e re eshte 11.500 eur.
kjo rimorkio sherben per sillazh te barit te gjelbert funksionon keshtu; e merr barin vet e pren ne copa rreth 6 cm e ngarkon dhe e shkarkon me mekanizem vet .te interesuarit per informata shtes mund te na kontaktojn per mes tel.
eshte ne gjendje perfekte,bejme edhe ndrrim me naj vetur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim