shes mollinin

Shitet nga: bashkimi 01 Mar 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Burim
Makina : Pjesët rezerve
shes mollinin ne gjendje te rregullt pak i perdorur dhe me vjen me dy gur falas
info. 044 282 407
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim