Terrshan

Shitet nga: Fidan 02 Pri 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
Shes terrshanen, tershana eshte e kualitetit shum te mire po ashtu eshte far qe rritet dhe pagun shum mir dhe eshte shum e paster(vetem kokerr).
Per info kontakto ne nr:
049 214 241
044268200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim