Aparat per rrethimin e kullosave

Shitet nga: Rexhep Sadikaj 02 Dhj 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
Aparati esht i pa perdorun sherben per rrethimin e kullosave .Aparati ka kapacitet deri ne 10Km .Aparati ka bateri te integruar dhe mbushja behet me adapter nje mbushje prej 3 orve eka koh zgjatjen 24 ore pra te interesuarit mund te lajmrohen ne ket numer: 044136364 pra kush don me ble qobanin qe nuka nevoj mo fol me to as mi than apot kullosin....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim