Brenda dhe bonsekti

Shitet nga: isa 25 Mar 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
shitet brenda ne gjendje shum te mir me gjatsi te tehut 7.50M dhe bonsekti edhe aj esht e ne gjendje perfekte dhe te gatshme per pun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim