Cekollarin poashtu dhe makinen blurse te boll

Shitet nga: iiiiii 18 Shk 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
shes keto pjes qajon ne foto mund teme kontaktono ne ket numer podhe ne vaiber 044837879
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim