Eskavator 3.5 Ton

Shitet nga: Nexhdet avdylaj 31 Jan 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
Shitet Eskavator 3.5 ton ne gjendje te mire pune, eskavatori permban 2 korpa 60cm dhe 1 korpe 80cm, dhe qekanin per thyerjen e gurve. Per me shum detale na kontaktoni ne numrin e telefonit: 044/874/768 dhe 044/310/941
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim