Frez

Shitet nga: Kujtim 14 Tet 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
Frez Howard dhe Crone gjersia 1.80 deri 2.30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim