Kos dhe Tfurk

Shitet nga: sedat 26 Mar 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
Shes kosen dhe tfurkun ne gjendje shum te mir shum pak te perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim