Kose

Shitet nga: Istog 13 Pri 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
shes kosen ne gjendje shum te mir pothuajse e re e bler vitin e kaluar dhe ka punuar shume pak.per me shum kontaktoni ne numrin e tl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim