Makin sillazhi me dy rena,sillazh bari te verdh

Shitet nga: Bedri 22 Maj 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
makina eshte e tipit jonder dhe ka keto mundesi pune ; sillazh misri me nje ren ;me dy rena dhe silladh bari te verdh eshte ne gjendje shume te mire pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim