Marrveshje

Shitet nga: N.D 24 Jan 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
Mulli per Bluarjen e Misrit me Boq edhe pa boq si dhe ben pergatitjen e Koncentratit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim