Mjellse misrit ne gjendje shum tmir per pun

Shitet nga: arti 18 Mar 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
Mjellsja osht e gaqme per sezon ne gjendje te rregullt as nuk asht me korozjon as ni pik kerkun hiq shum e rujtne dhe pak e perdorne me shum informata dhe ne telefon mundni me thirr dhe me shkru dhe ne viber ne te njejtin numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim