Mjetet Bujqesore

Shitet nga: Visar 04 Pri 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
shitet Kosa , Frejzi , Korpa.
korpa mundet te muntohet ne imt 533 dhe imt 539 shum e leht dhe e pershtatshme per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim