Motora Elektrik te ndryshem

Shitet nga: .... 21 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Të tjera
Motora Elektrik 1.5 dhe 3.0 edhe kyperi 4 klipsh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim